Serwis chłodniczy

Serwis chłodniczy

Realizujemy naprawy układów chłodniczych przez 24 h na dobę. Z uwagi na ciągłą pracę, układy chłodnicze narażone są na szereg usterek, gdzie wpływ mają także warunki atmosferyczne, a w szczególności panujące coraz większe temperatury zewnętrzne w okresie letnim.

Do najczęstszych przyczyn powstawania usterek, dochodzi właśnie w okresach wzmożonej temperatury, a zalicza się do nich brak cieczy (skraplania par) w układach chłodniczych przez zabrudzony skraplacz w jednostce zewnętrznej agregatu – warto pamiętać o systematycznej konserwacji, którą także wykonujemy na zlecenie.. Układ chłodniczy warto okresowo poddawać także przeglądowi technicznemu, dzięki któremu możemy wykryć szereg usterek, które nie są widoczne „ na pierwszy rzut oka”.

Bardzo czuły detektor do wykrywania wycieków, niejednokrotnie wykrywa niewielkie nieszczelności, zapobiegając większym ubytkom czynnika chłodniczego do otoczenia. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, systematyczna konserwacja pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z naszych usług!